PANELE FOTOWOLTAICZNE SHARP

FOTOWOLTAIKA

PANELE FOTOWOLTAICZNE SHARP

Fotowoltaika cały czas interesuje Polaków. W związku ze wzrostem cen energii elektrycznej coraz więcej Polaków sięga po Panele ,a dostępne dotacje do mikroinstalacji oraz ulga termomodernizacyjna jeszcze bardziej mobilizuje. Nie bez znaczenia jest dostępność technologii – niskie koszty inwestycji przyczyniają się do tego, że jej zwrot następuje już po kilku latach. To wszystko sprawia, że z miesiąca na miesiąc przybywa instalacji słonecznych – od tych najmniejszych, liczących kilka kilowatów, po elektrownie o mocy nawet kilku megawatów.

Na początku kwietnia 2020 moc instalacji słonecznych podłączonych do sieci przekroczyła 1695 MW – podały Polskie Sieci Elektroenergetyczne. To o ponad 180 proc. więcej niż rok wcześniej i o 6 proc. więcej niż było na początku marca tego roku. Pandemia nie zatrzymała boomu, choć może teraz mieć wpływ na rynek. Rzeczą jasną jest ,że osłabienie złotego może mieć wpływ na ceny paneli.

Idąc na przeciw oczekiwaniu klientów i rozwoju technologii, skupimy się na ciekawym rozwiązaniu, jakie oferuje Firma SHARP. Na pewno słychać było głośno o tej marce, gdyż do dzisiaj świetnie prosperuje, a co za tym idzie oferuje różnorodną gamę produktów. Jednym z takich produktów są panele fotowoltaiczne., o niezwykle wysokiej wydajności ,w atrakcyjnej cenie. Jakość wykonania oraz design, co roku konkuruje z innymi markami na świecie , a bezawaryjność takich systemów fotowoltaicznych na bazie paneli SHARP mówi sama za siebie. Jednym z ciekawych rozwiązań jakie wprowadził SHARP , jest pół-komórkowa budowa tzw. Half-cel. W takim przypadku podczas zacienienia górnej części panela , druga połowa tzw. dolna będzie produkować prąd bez zmian , w pełnej sprawności.