O Nas

Czysta energia w Twoim domu

Energia Przyszłości jest w Twoich rękach.

Enac Systems jest dystrybutorem nowoczesnych systemów automatyki domowej: instalacji grzewczych, chłodzenia oraz wytwarzania i magazynowania energii elektrycznej.

 

Współpracujemy z dostawcą energooszczędnych systemów ENnergy GmbH.

Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie oferować nowoczesne produkty i usługi, które pozwalają nie tylko mieszkać ekologicznie i komfortowo, ale także zoptymalizować koszty energii elektrycznej.

 

System ACALOR pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach, niezależnie od trwającej pory roku. Dzięki temu w domu jest komfortowo ciepło zimą, a latem utrzymana jest przyjemna temperatura bez przeciągów, zimnych podłóg i bez negatywnych cech klimatyzatora.
Innowacyjność naszego systemu polega m.in. na tym, że ACALOR nie podgrzewa samego powietrza, ale ogrzewa wszystkie elementy budynku (ściany, podłogi, okna). Cechą wyróżniającą jest również możliwość zaprogramowania pożądanej temperatury w poszczególnych pomieszczeniach (np. w sypialni 19° C, a w salonie 22° C). Dowiedz się więcej na temat systemu ACALOR – kliknij tutaj.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy fotowoltaiczne, dzięki którym można samodzielnie wytwarzać energię elektryczną, a następnie przechowywać i oszczędzać ją przy pomocy innowacyjnych magazynów energii zwanych POWERBOXAMI.

 

Oferujemy także stacje ładowania pojazdów elektrycznych, które mogą być używane w prywatnych gospodarstwach domowych lub w firmach. Dla tych, którzy chcieliby samodzielnie produkować energię elektryczną na potrzeby ładowania pojazdów, proponujemy zadaszenie z modułami fotowoltaicznymi (eCarPark Basic lub eCarPark Plus) lub opcjonalnie urządzenie magazynujące energię elektryczną, kompatybilne z wiatą słoneczną.

Zwiększamy zużycie energii słonecznej do maksimum. Bądź niezależny.
Energia Przyszłości jest w Twoich rękach.

k╨Шobuck_1_gross

Skontaktuj się z Nami!

Nasze doświadczenie pozwoli Ci dobrać optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.